Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

        25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ze względu na przestrzeganie reżimu sanitarnego uroczystość przebiegła w dwóch turach; najpierw świadectwa, dyplomy i nagrody książkowe otrzymali uczniowie z kl. 1-3 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego, następnie  uczniowie  z kl. 4-8.

        Pani dyrektor Dorota Gauze powitała serdecznie wszystkich zebranych  i podsumowała mijający rok szkolny, w którym przeważało nauczanie zdalne. Następnie odbyło się ślubowanie uczniów klasy ósmej na sztandar szkoły, po czym Pani dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom, którzy uzyskali wysoką średnią ocen  i co najmniej bardzo dobre zachowanie. Rodzice uczniów ze średnią powyżej 5,0 i wzorową oceną z zachowania otrzymali listy gratulacyjne.                                              

        Podsumowany także został udział uczniów w konkursach zorganizowanych przez ZUS i KRUS. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez w/w instytucje. Dwaj uczniowie  z klasy ósmej , tj. Szymon Stefaniuk i Szymon Siekierko zakwalifikowało się do etapu centralnego w konkursie ZUS-u.                                                                

        Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie kl. 8 zaprezentowali przygotowany  program artystyczny na pożegnanie szkoły ( nauczycieli i młodszych kolegów). Z kolei uczniowie klasy siódmej skierowali słowa pożegnania do absolwentów i wręczyli im upominki.                

        Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek.        

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.