Jasełka 2021

Jasełka 2021

Okres Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Daje nam szczególną możliwość do większej wzajemnej życzliwości, zapominamy wtedy o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić ich niesamowity charakter uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Doroty Nowak oraz p. Marty Marciniuk wystawili jasełka.

W dniu 17 grudnia 2021 roku wszystkie klasy wraz z wychowawcami zebrały się aby obejrzeć przedstawienie. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzonych w świąteczny nastrój. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii, Józefa i małego Jezuska, do którego przybyli tak honorowi goście jak trzej mędrcy i złożyli dzieciątku pokłon. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. Piękna gra aktorska oraz śpiew zostały nagrodzone gromki brawami.

Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Gauze. Złożyła wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia.

Jasełka 2021

Zdjęcie 1 z 18