Zwiedzamy Drohiczyn

Zwiedzamy Drohiczyn

,,Cudze chwalicie, swojego nie znacie”. Jest w tym dużo prawdy dlatego też najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję troszeczkę pozwiedzać Drohiczyn.22 czerwca (niemal wszyscy) weszliśmy na wieżę widokową na najwyższy poziom skąd mogliśmy podziwiać uroki zakola rzeki Bug. Spacerkiem przeszliśmy wzdłuż rzeki kierując się na historyczną Górę Zamkową. Stamtąd również rozpościerał się piękny widok… Dzieci wypatrzyły katamaran na wodzie, do którego podążyliśmy w dalszej kolejności. Rejs był dla większości najfajniejszą atrakcją.

Pogoda nam sprzyjała, nastroje również ale z czasem brzuszki naszych pociech zgłodniały 🙂 Ugościł nas Pan Marek Kosiński w swojej Restauracji położonej nad rzeką, którą z resztą serdecznie polecamy!

Po przepysznym obiadku przejechaliśmy autokarem do ,,Puszczyka”- nowego obiektu w Drohiczynie, który naprawdę trzeba zobaczyć. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, dodatkowo pięknie opowiedział nam o wszystkim Pan, który tam pracuje, i którego serdecznie pozdrawiamy 🙂