,,Ale to już było…” – Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

,,Ale to już było…” – Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

W piątek 24 czerwca w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Tego dnia tradycyjnie odbyło się ślubowanie ósmoklasistów, teraz już absolwentów 🙂

Głos zabrała także nasza Pani Dyrektor. Wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, Rodzicom tych, którzy wypracowali sobie najlepsze średnie ocen czyli minimum 5.0 wręczyła Listy Gratulacyjne a na koniec życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Mimo radości wynikającej ze zbliżających się wakacji były też smutne momenty. Mowa tutaj o naszych ósmoklasistach, którzy opuścili już mury naszej szkoły. Bez Was na pewno będzie troszkę inaczej bo wnosiliście zawsze dużo uśmiechu ale damy radę bo zostają z nami inni równie radośni uczniowie 😉

Kochani! Wypoczynek przyda się każdemu z nas ale będziemy tęsknić bo przecież czym jest szkoła bez Was…?

Uważajcie na siebie, odpoczywajcie, korzystajcie z pogody i wracajcie naładowani nową energią żeby od września móc zacząć pracować na kolejne świadectwa z wyróżnieniem 🙂